Aktualności

Zapraszamy pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na nieodpłatne ćwiczenia muzyczno- ruchowe, które są doskonałą formą relaksu i regeneracji. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w Sali gimnastycznej Zakładu Rehabilitacji Oddziału Fizjoterapii. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji tutaj.

Z radością informujemy, że mgr Andrzej Ochal uzyskał najwyższą średnią ocen w studenckiej ankiecie oceny zajęć i nauczycieli akademickich za rok 2016/2017 wśród nauczycieli akademickich II Wydziału Lekarskiego - 4,93 (ocena wyliczona na podstawie ocen zawartych w 141 kwestionariuszach).

Przypominamy, że mgr Andrzej Ochal również w roku ubiegłym był najlepszym nauczycielem akademickim II Wydziału Lekarskiego w tej ankiecie. Ubiegłoroczna średnia to 4,87 (wyliczona na podstawie ocen... czytaj dalej »

Szanowni Państwo,
zapraszamy nadal do udziału w badaniach w ramach projektu SPRAWNY WUM.
Do tej pory zbadane zostały 103 osoby. W bazie zgłoszonych mamy 219 osób.
 
W połowie marca rozpoczynamy II... czytaj dalej »

W dniach 15-20.10.2017 r. mgr Anna Mosiołek i dr Sebastian Wójtowicz wzięli udział w szkoleniu z zakresu USG narządu ruchu z elementami reumatologii. Kierownikiem merytorycznym kursu była dr Małgorzata Serafin-Król. 

Najbliższe zebranie Zakładu odbędzie się w środę 29.11.2017 r. o godz. 13:30.

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie oferuje kompleksowe usługi w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Oprócz działalności medycznej ośrodek prowadzi także działalność naukową.  Istotnym jej elementem jest coroczna organizacja sympozjów naukowych, które są kierowane... czytaj dalej »

Od 1.12.2016 roku prowadzimy projekty "SPRAWNY WUM". W ramach projektu zapraszamy pracowników i studentów WUM na badania oceniające równowagę oraz jakość i wydolność chodu. Podczas badania wykonujemy szereg nieinwazyjnych testów oceniających równowagę ciała i... czytaj dalej »

W ubiegłym tygodniu odbywała się coroczna konferencja europejskiego towarzystwa ESMAC, które zajmuje się analizą ruchu dorosłych i dzieci. Podczas konferencji Anna Mosiołek zaprezntowała pracę "Comparison of Selected Biomechanical Parameters in Forward and Backward Gait in Healthy Young Subjects" zespołu autorów Anna Mosiołek, Anna Hadamus, Sebastian Wójtowicz, Zbigniew Wroński, Dariusz Białoszewski. Zarówno wykłady podczas samej już konferencji, podczas których prezentowane były najnowsze... czytaj dalej »

                   Logo WUM

Od 1.02.2017 w Zakładzie Rehabilitacji realizowany jest projekt „Wirtualna Klinika Równowagi - VB-Clinic” współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i... czytaj dalej »

21 grudnia (środa) o godz. 11:30 odbędzie się Spotkanie Wigilijne pracowników Zakładu.

Strony