FILM REKLAMA FOTOGRAFIA W CSR WUM

Baseny znajdujące się w Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnym WUM, hala sportowa, czy sale specjalistyczne, wykorzystywane są nie tylko przez sportowców, ale także przez twórców. W naszych wnętrzach powstają zdjęcia do filmów, reklam, etiud czy sesji fotograficznych, podczas których gościmy ekipy filmowców i ich zaplecze.

Światowa sieć kanałów sportowych realizowała reklamę swoich transmisji, która będzie nadawana podczas relacji z Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Bardzo znany producent piwa, kręcił w naszych wnętrzach reklamę wersji bezalkoholowej swojego produktu. Był śpiew i mandolina.

Basen CSR WUM zagrał również w reklamie, którą przygotowuje znany koncern paliwowy sponsorujący paraolimpijczyków. Kamery zainstalowano nawet pod wodą.

Słynny Youtuber wraz ze swoją ekipą przygotowywał w naszej scenerii kolejny swój materiał. Jak tylko  twórcze efekty tych wielu realizacji ujrzą oficjalnie „światło dzienne”, będziecie Państwo mogli zobaczyć uroki CSR WUM.

Na rynku ukazał się najnowszy numer ELLE MAN, a w nim 14 stron sesji letniej mody sportowej. Na zdjęciach odnajdziecie Państwo miejsca z naszego Centrum. Autorką zdjęć była Aldona Kaczmarczyk, stylistą sesji, szef działu mody Marcin Brylski. Ich pracę fotografował Tomasz Świętoniowski, WUM.

Finał X Edycji Ogólnopolskich Zawodów „Od Młodzika do Olimpijczyka”

sobota, 12.06.2021

12 czerwca 2021 roku na pływalni Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego WUM odbył się Finał X edycji Ogólnopolskich Zawodów Pływackich „Od Młodzika do Olimpijczyka”, zorganizowanych pod patronatem JM Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Zbigniewa Gacionga. Otwierając zawody, Magnificencja powitał uczestników i wyraził radość z faktu, że zawody goszczą w CSR WUM. Prezes Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego, Rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. Alojzy Nowak podziękował gospodarzom, Rektorowi prof. Zbigniewowi Gaciongowi oraz Kierownik CSR WUM mgr inż. Karolinie Skinder, za – jak co roku – umożliwienie organizacji zawodów na nowoczesnym sportowym obiekcie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Życzył wszystkim sukcesów, dziękując za trud sportowcom, trenerom, lekarzom, masażystom. Podczas ceremonii otwarcia wręczono wyróżnienia pierwszym sześciu zawodniczkom i zawodnikom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w poszczególnych eliminacjach.

Sobotni Finał był ukoronowaniem pięciu rozgrywek eliminacyjnych, które w tym sezonie odbywały się na basenach Warszawy. Zawodnicy urodzeni w latach 2007-2012 startowali w konkurencjach na 50 i 100 metrów stylem: dowolnym, klasycznym, grzbietowym, motylkowym. Uczestnicy klasyfikowani są tak samo jak profesjonaliści, według punktacji Światowej Federacji Pływackiej (FINA). Dotychczasowe eliminacje wyłoniły najlepszych 16 zawodników danego rocznika we wszystkich konkurencjach, którzy spotkali się w finale. Startowało prawie 500 uczestników z 82 klubów z całego kraju. Organizatorzy, oprócz oczywiście promocji takiej dyscypliny jak pływanie, szukają również talentów na miarę przyszłych olimpijczyków. Sekretarz Generalny AZS-u Dariusz Piekut z radością mówił o spełnieniu marzeń, jakim jest udział uczestnika zawodów w igrzyskach olimpijskich. Wymienił Kacpra Stokowskiego z klubu „G8 Bielany”, reprezentanta Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, który był uczestnikiem pierwszej edycji „OMDO”. Wśród naszych reprezentantów jest również Laura Bernat z Lublina – ona także zaczynała swoją karierę podczas pierwszych edycji „Od Młodzika do Olimpijczyka”. Swoje wystąpienie zakończył słowami: „Niech zwyciężą najlepsi”.

Zawody zorganizował Akademicki Związek Sportowy przy wsparciu m.in. Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz m.st. Warszawa. Partnerem był Polski Związek Pływacki.

"Od Młodzika do Olimpijczyka"

sobota, 22.05.2021
22 maja 2021 r., pod patronatem JM Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Zbigniewa Gacionga, w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym WUM odbyły się eliminacje do 10. edycji Ogólnopolskich Zawodów Pływackich dla Dzieci „Od Młodzika do Olimpijczyka” organizowanych przez AZS Warszawa przy wsparciu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, a także m.st. Warszawa.

„Jesteśmy dumni, że dzięki takiemu wspaniałemu obiektowi, jakim jest nasze Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne pomagamy pływakom uprawiać tę dyscyplinę. Wierzę, że z grona obecnych tu kilkuset znakomitych młodych sportowców w przyszłości wyłonią się olimpijczycy” – powiedział JM Rektor prof. Zbigniew Gaciong i życzył startującym powodzenia. Również prof. Marek Kuch Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia życzył wszystkim uczestnikom sukcesów i dodał, że „rywalizacja jest najważniejsza, w sporcie są medale, ale jest jeszcze i hart ducha, który pomaga żyć aktywnie, żeby wygrać swoje życie”. Władze WUM obserwowały zmagania sportowe w obecności Prezesa AZS prof. Marka Konopczyńskiego.

W zawodach wzięło udział niemal 750 młodych pływaków urodzonych w latach 2007-2012, a zrzeszonych w ponad sześćdziesięciu klubach. Uczestnicy zmierzyli się w basenie 50-metrowym, w takich konkurencjach jak, m.in.: 50 i 100 m stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym, a także 200 m stylem zmiennym. Finał jubileuszowej 10. akcji „Od Młodzika do Olimpijczyka” odbędzie się 12 czerwca 2021 roku również w Centrum