Ruch wyzwolony przez muzykę

Jeśli czujesz zmęczenie zawrotnym tempem życia, brakuje Ci energii i sił, a Twoja efektywność w pracy  maleje, przyjdź  do nas na zajęcia, które zadziałają terapeutycznie.  

To wielopłaszczyznowe podejście do ruchu:

·       dążymy do równowagi pomiędzy ciałem i psychiką,

·       ruch, który wykonujemy nie jest narzucony, pochodzi z wewnątrz naszego ciała, jest wyzwolony przez muzykę  i stymulowany przez potrzeby emocjonalne,

·       Przywróci nam radość życia, doda energii i optymizmu,

pozwoli na nieskrępowaną ekspresję i usunie napięcia i blokady w naszych ciałach.

 

Uczestnicy zajęć poruszają się w swoim stylu, rytmie i tempie  a uzewnętrznianiu emocji, służą różne metody i techniki  choreoterapii. 

Na takie zajęcia serdecznie ZAPRASZAMY ! Nie ma limitu wieku.

Osoba, którą charakteryzuje równowaga pomiędzy ciałem i psychiką, to człowiek zdolny do efektywnego funkcjonowania w otaczającej rzeczywistości i skutecznego pokonywania trudności.

To właśnie ruch, zrodzony przez emocje, ma ogromny wpływ na naszą biologię i życie.

Jeśli do ruchu wyzwalanego muzyką, dodamy pasję i pozwolimy mu rozprzestrzenić się na całe ciało, to tak rozumiany taniec ciała i duszy, pozwoli wyrazić nas samych, przywróci nam radość życia, doda energii i optymizmu, a także zwiększy naszą samoakceptację.

Pozwoli też na nieskrępowaną ekspresję, usuwając tym samym wszelkie napięcia i blokady w ciele.

Tak rodzi się głęboka świadomość sposobów reagowania ciała na nasze myśli i emocje, integrując nas w jedno -  w CUD  ( Ciało, Umysł, Duszę).

 

Zajęcia prowadzi

mgr Krystyna Kasperska

Tel. 607 735 022