Projekt "SPRAWNY WUM"

 
  Projekt objęty Patronatem Honorowym JM Rektora 
  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  Pana prof. dra hab. med. Mirosława Wielgosia

 

  oraz wspierany przez
  Dziekana II wydziału Lekarskiego WUM
  Pana prof. dra hab. med. Marka Kucha

 

Szanowni Państwo,

Zakład Rehabilitacji WUM wraz ze swoim Studenckim Kołem Naukowym Fizjoterapii rozpoczynając działalność naukowo-badawczą
w nowopowstałym laboratorium biomechaniki i analizy chodu, zaprasza wszystkich pracowników i studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego do udziału w badaniu oceniającym równowagę oraz jakość i wydolność chodu.

Podczas badania zostanie wykonany szereg nieinwazyjnych testów oceniających równowagę ciała i chód na najnowocześniejszych urządzeniach wykorzystywanych do profesjonalnej diagnostyki czynnościowej. Po zakończeniu badania każdy z jego uczestników otrzyma odpowiedni raport, w którym w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, zostaną zapisane również wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Wykrycie zaburzeń równowagi ciała lub asymetrii chodu, może pomóc w rozpoczęciu odpowiedniej profilaktyki, która zapobiegnie wystąpieniu ich niekorzystnych następstw, np. upadków.

Jeżeli Pani/Pan zdecyduje się na proponowane nieodpłatne, nieinwazyjne i bezpieczne badania prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowego na adres sprawny@wum.edu.pl
W następnej kolejności nasi pracownicy skontaktują się z Panią/Panem w celu umówienia dogodnego terminu badania. Przewidywany czas całego badania to ok. 60 minut. Bardzo prosimy o zabranie wygodnego stroju i obuwia sportowego (koszulka, krótkie spodenki).

Prosimy o zapoznanie się z KRÓTKIM OPISEM URZĄDZEŃ, które posłużą do przeprowadzenia badań.

W imieniu swoim i Zespołu zapraszam Państwa serdecznie do udziału w proponowanym projekcie.

 

dr hab. n. med. Dariusz Białoszewski

Prodziekan ds. Oddziału Fizjoterapii II WL WUM
Kierownik Zakładu Rehabilitacji Oddziału Fizjoterapii II WL WUM